Feb 10
Toch maar even gebeld, naar aanleiding van die vage brief van UPC. Pluis kreeg meteen iemaand aan de lijn! Woehoe! Hoezo lange wachtijden? Oh, wacht. Die zou haar doorverbinden. Dat doorverbinden duurde dus een kwartier. |:(

Daarna mocht ze het verhaal bog een keer of 5 vertellen, waarna ze telkens weer doorgeschakeld werd. Om vervolgens wel iemand met verstand aan de lijn te krijgen, die zich afvroef waarom ze naar hem was geschakeld. Dat hadden die anderen ook makkelijk kunnen doen. Het had er dus mee te maken met het in termijnen betalen in plaats van per maand. Terwijl we dat zelf niet hadden aangevraagd, maar goed. In zo'n geval wordt het abbonement administratief stopgezet en dan weer aangemaakt. Dat zou sneller gaan. Dat wij die brief hadden gekregen, had nooit mogen gebeuren. Maar er was dus niets aan de hand. Hij zou een aantekening maken en in de gaten houden, voor de zekerheid.

Oh. Voor de zekerheid. Een intern foutje, die brief hadden we nooit mogen krijgen. Eerst verzetten ze ons zomaar naar per jaar betalen, dan krijgen we per ongeluk een brief en vervolgens gaan ze het voor de zekerheid in de gaten houden. Yup, die administratie daar zit wel snor.


blog comments powered by Disqus