Mrt 31
Gisteren op TV, een stukje over vissen. Het begint de spuigaten uit te lopen, er zijn nog nooit zoveel hobbyvissers geweest. Bikkels zijn het. Uren langs de kant van het water zitten, zonder dat daar ook maar ??n lekker wijf op een luchtbedje drijft, (La la la, weet je wat ik wil, een opblaaskrokodil...) om te trachten een lullig stinkend visje te vangen. En die dan weer terug te gooien. Zo'n held der natie was uiteraard ook in beeld.

Weet je wat het is? Je moet slimmer zijn dan de vis.


Aha. Slimmer zijn als de vis. Goed. Succes he, zet 'm op. Laat me maar weten of het gelukt is. :{


blog comments powered by Disqus

Zwever : Zwever

Ehm wat dacht je van gewoon in bed blijven liggen, ipv in alle godsvroegte een plaatselijk kanaal op te zoeken. En als je dan toch vis wilt eten gewoon naar de plaatselijk visboer lopen?

(URL) - 31-03-’05 11:26
Noud! : Noud!

Ja, maar dan voel je je geen jager, dan onderdruk je je mannelijke instincten als zoutzak langs een hondenuitlaatroute.

(URL) - 31-03-’05 12:07
Zwever : Zwever

Ging het over mannelijke instincten dan?
In dat geval vergeef me dat mijn instincten zich niet bezighouden met het ‘in alle vroegte met een stuk bamboe voor mijn buik naar een dobber staren’-syndroom.

Maar om in een hypothetisch geval slimmer te zijn dan de vis zou ik zeggen. Laat 144 gele olifanten met rode oren tegelijk een bommetje maken in de plaatselijke visvijver. Geheid dat er dan een aantal vissen op het droge landen. Zo niet loop dan met je mooie nieuwe lichtpaarse kaplaarzen de drooggevallen vijver in en raap de vissen op.

(URL) - 31-03-’05 19:27
Noud! : Noud!

Je kunt wel zien dat jij geen Mozes heet. :)
“There?s a fine line between fishing and standing on the shore like an idiot.”

(URL) - 31-03-’05 21:23
Zwever : Zwever

Nah mozes was een mietje ;-)
Jezus liep tenminste over het water heen en wist een vlakte met hongerige mensen met 3 vissen en wat brood van voedsel te voorzien >;-)

(URL) - 01-04-’05 02:10
Noud! : Noud!

En wie had die vissen gevangen? Niet Jezus! :)

(URL) - 01-04-’05 08:56
Zwever : Zwever

Nee, maar doordat hij over het water had gelopen waren de vissen dusdanig van slag dat ze naar de oppervklakte kwamen drijven zodat men ze zo kon pakken.
Helaas voor hun zaten er maar 3 vissen in de vijver.

(URL) - 01-04-’05 13:41
Noud! : Noud!

“Van slag.” Wat een subtiele manier om te zeggen dat Jezus ongeloofelijke zweetvoeten had. :D

(URL) - 01-04-’05 13:50
Zwever : Zwever

Graag gedaan. Altijd leuk zo’n twee/drie dagen discussie over vissen en god. ;)

(URL) - 02-04-’05 01:32
Noud! : Noud!

God. Met een G dus he. Dat heeft ie wel verdiend met het verzinnen van beestjes als vissen.

(URL) - 02-04-’05 15:47
Zwever : Zwever

Wat jij wil God met een G

(URL) - 04-04-’05 16:54
God : God

Dank je.

(URL) - 04-04-’05 18:30