Mei 22
Zes fotorolletjes in een week tijd. De score van een week El Gouna. Niet slecht. Eigenlijk vijf, met ??n wegwerponderwatercamera. Leuk scrabblewoord, al komt zo'n ding niet ver onderwater. Zeker aangezien hij om de pols vast zat. Snorkelen in zo'n helder water bij een rif is echt v?t. Fissie! Fissie! Fissie!

Een paar keer een flink aantal meters onder gedoken voor wat foto's of een beter zicht op het geheel. Dat komt dan al een beetje in de buurt van echt duiken. Als je zo'n introductieduik doet met flessen enzo, dan weet je al zeker dat je nog ooit een cursus wilt gaan doen. Zo apart! Helaas kwam het er nu niet van. Geldtechnisch in elk geval.

Ach, een paar keer een acht meter naar beneden schieten en een stukje zwemmen is ook best leuk. Word je ineens voorbij geschoten door een reeks goudvisachtige dingen terwijl je naar een rog zit te kijken. Twee "nemo's" die een beetje door hun ane... anem... anemenemoon-dinges krioelen. En even eruit kwamen, alsof ze poseerden voor de camera. Ik ben echt zo benieuwd naar die foto's.

En kwallen. Overal. Zonder netelslierten en volstrekt onschadelijk. Wel fijn om te weten voordat je erdoor omringd bent, maar je kon ze gewoon opzij duwen mochten ze net voor je bril ehm... wat doet zo'n ding eigenlijk? Hubsen? Tegelijk met het snorkelen gingen er ook wat duikers het water in. Die gingen natuurlijk wel wat dieper, een tweetal zelfs met extra flessen met andere lucht tot 75 meter. Het water was helder, maar die zagen we dus net niet meer. Wel mooi om dan ze ineens te zien opduiken, of de bubbels te zien.

En ik ben verbrand. Toch nog. Op de laatste dag. Op mijn schouders. Hopelijk gaat er niet teveel bruin af nu. :\


blog comments powered by Disqus

Demos : Demos

Jaloers… :-[

(URL) - 24-05-’05 13:16
Frank : Frank

Echt ontzettend cool, ben ook benieuwd naar de onderwaterfoto’s !

(URL) - 26-05-’05 17:55