Koffiedip
Hartelijk dank voor uw bericht.
U schrijft dat u cacao-poeder op uw Cappuccino koffie niet kunt waarderen.
Wij kunnen u meedelen dat cacao-poeder op een kopje Cappuccino in Nederland als
gebruikelijk wordt ervaren. Het spijt ons dat dit in uw geval niet zo is.
Tevens doet u een suggestie om een coffee pad voor twee kopjes koffie te ontwikkelen.
Wij zullen uw suggestie doorgeven aan de verantwoordelijke personen van de marketing afdeling.
U vraagt ook waarom het niet mogelijk is om met het Senseo koffiezetapparaat Capuccino te maken.
Wij kunnen u meedelen dat Cappuccino coffee pads inmiddels zijn ontwikkeld maar vooralsnog niet in Nederland
verkrijgbaar zijn.
Overigens raden wij u af hervulbare coffee pads te gebruiken in uw Senseo koffiezetapparaat. De koffie-experts van Douwe Egberts selecteren voor de Senseo koffie alleen de beste bonen, die zij lang en diep branden, waardoor ze goed op smaak worden gebracht. Elke Senseo coffee pad bevat ook de ideale hoeveelheid koffie, zodat ieder kopje even lekker smaakt. De Senseo coffee pads zijn dus in samenwerking met Philips optimaal afgestemd op het Senseo koffiezetapparaat.
Wij vertrouwen erop u met deze informatie van dienst te zijn geweest.
Met vriendelijke groet,
B. van I.
Douwe Egberts Consumentenservice
Hoe drink jij je cappucino het liefst? Proef je die cacao ?berhaupt wel eigenlijk? Zijn er nog rasechte Italianen ie hier lezen die mij het fijne over cacao en cappucino kunnen vertellen, ik weet echt vrijwel zeker dat het niet hoort trouwens. En toch zegt DE dus dat het de smaak van de Nederlander is. Hmz. Mailtje terug sturen waarop ze dit baseren dan maar?
het oog wil ook wat.. toch ?
Zo’n pufje cacao breekt met die witte creme laag.. het verkregen contrast maakt het beeld ‘af’..
ofzo..
Ik drink helemaal geen koffie, dus ik weet het allemaal niet. cappucino is wel traditiegetrouw met wat cacao.
De nette manier is om te vragen of de klant er wel of niet cacao of kaneel op wil. Maar het is zeker geen standaard ingredi?nt van een cappuccino. Hun antwoord dat het in Nederland gebruikelijk is, klopt helaas wel maar dat is meer omdat het gebruik haast is opgedrongen door de warenhuizen.



