Mrt 14
Elke vrouw zal jaloers zijn, na het lezen van dit postje. Stikjaloers, althans, als ik de bladen mag geloven. De bladen die ik niet lees, want we doen mijn haar zelf en ik dus niet bij de kapper kom. Ik heb dat alles dus van horen zeggen of het meelezen in de trein. Dat laatste doe ik nooit, want het is stikirritant om zo'n glossy ding te proberen mee te lezen. Dat spiegelt en het schittert, erg prettig is het niet voor je medepassagier. Denk daar maar eens aan! Zo'n Glossy is gewoon gelijkwaardig aan een Sudoku wat je buurman betreft. Je moet er wel naar kijken, je ogen worden als een wesp op een rietje in een glas cola aangetrokken, maar je kan er geen jota mee. Probeer maar. Pak een Sudoku en leg hem op anderhalve meter. Ga met je handen over elkaar dat ding in je hoofd proberen op te lossen. Argh. Enfin, vrouwen, jaloers. Dat kan alles zijn natuurlijk, het zijn zulke rare wezens, maar in dit geval gaat het over de lijn.


Zo'n strakke lijn. Ik hoorde wel eens iemand zeggen dat ik was afgevallen, maar daar sloeg ik geen acht op. Nu moet ik wel. We gingen naar die Shopping Outlet in Roermond, waar ik 50 uero had gewonnen, op jacht naar een spijkerbroek. Nou komt het, maat 32 zit niet eens strak. Dat is lang geleden. Thuis toch ook maar eens op de weegschaal. Nog geen 73 kilo. Nou zegt dat nog niks, maar die weegschaal gaf enkele maanden geleden toch echt tegen de 80 aan. Geen idee waar die dubbele friteuse aan vet dan is gebleven. Voor de duidelijkheid, met mijn 1.85m zou ik zelf nog ruim over de 85 kilo mogen wegen.
Levis 512

Heel wat kwijt dus, maar wat mijn geheim is? Pure chocolade. Denk ik. Dat is het enige wat ik anders doe dan andere mensen, ik eet pure chocolade. Hoe bitterder, hoe beter en dat lust niet iedereen. Het kan dus niet anders dat dat h?t geheim is. Succes mensen, laat effe weten of het jou ook gelukt is!



blog comments powered by Disqus

Tjarko : Tjarko

Ieeeewwww… ik wil helemaal jouw kont niet zien joh… aarrghhh mental image projection!!!

(URL) - 14-03-’06 10:07
Noud! : Noud!

>:) En dan trek ik de broek nog niet eens op! Gna!

(URL) - 14-03-’06 10:21
Chantal : Chantal

Hoe puurder hoe lekkerder vind ik….. ik heb nu 72% in huis maar het mag zelfs nog meer zijn hoor. Probleem is alleen dat ik ondergewicht heb (36,5 kilo met 1.72m) en dus moet aankomen, dan maar HEEL VEEL CHOCOLADE ETEN!!!

(URL) - 14-03-’06 13:37
Ronald : Ronald

1.86 en 65 kilo terwijl ik eet wat ik wil. Afgelopen week een maat 31 gekocht, maar waarschijnlijk had 30 ook wel gepast.

(URL) - 16-03-’06 14:00
wil : wil

Waarom heb IK nou al die kilo’s die jullie te kort komen??!! Het is niet eerlijk!

(E-mail ) - 16-03-’06 15:11