Geduld
Ondertussen heb ik al weer wat meer kaarten ontvangen. Sommige in het totaal niet bijzonder, maar sommige hebben ook wel wat meer hun best gedaan. Natuurlijk bedoel ik niet een waar kunstwerk, maar het is natuurlijk leuk als iemand uit een totaal andere omgeving iets zegt over Tikfout, zijn of haar ervaringen met Nederland of wat er nu daar aan de hand is. Toch een beetje die nieuwsgierigheid he.
Op het plaatje staan de landen vanwaaruit ik een kaartje heb gehad (rood) en naartoe heb gestuurd (blauw). Tot nu toe werkt het dus behoorlijk! Nog geen kaartjes gehad die niet zijn aagekomen of simpelweg niet zijn gemeld als ontvangen. Daar ben je natuurlijk al snel een beetje bevreesd voor, maar dat valt dus reuze mee.

Wel een enkel kaartje wat er een maand over doet. Buiten een schimp van een andere cultuur, dus ook een wijze les in het hebben van geduld.
Ik doe ook mee en ik BLIJF maar naar Finland sturen en ontvangen, ik word er een beetje moe van. En ik vind het ook stom als er alleen maar “greetings from” op staat (ik krabbel zelf de kaart altijd helemaal vol) en er is ook al een keer een kaart niet als aangekomen geregistreerd, grrr… maar verder blijft het een leuk idee.



