Dec 06

Dood aan de Ticketservice. Wat een belachelijk klote bedrijf is het ook he. En die grote concertorganisatoren ook. Die mogen wel eens flink op hun bek gaan, waarbij zeg maar 100% van de staf in de Tower van Londen op water en brood gezet wordt. 

Wie kent het gezeik met die servicekosten niet? Ongeacht hoeveel kaarten je in een keer koopt, je betaald toch een drie euro, als het niet meer is, puur alleen voor een printje. Soms zelfs alleen een sms-je met je persoonlijke code. En als het concert niet doorgaat? Krijg je wel je geld terug, maar niet de servicekosten. Erg klantvriendelijk. Maarja, heb je een keus? 

Nu ook weer. Zaterdag zou de kaartverkoop van de Scissor Sisters starten. Het optreden staat gepland voor 22 april, zo uit mijn hoofd. Vrijdag kwam het bericht dat de voorverkoop uitgesteld is. Wegens technische problemen. En gisteren is het dus onverwachts toch in de verkoop gegaan. Lekker ge-com-mu-ni-ceerd weer.

En uiteraard staan er alweer kaarten te koop voor het dubbele op marktplaats. Stelletje eikels. Dat noem ik geen vrije markt hoor, dat zwarthandelen. Dat vind ik nog erger dan rollators stelen van bejaarden, pennen van ambtenaren, drugs van muzikanten, handschoenen van een vuilnisman. Maar nog erger, dat die geldwolven van Ticketservice en Mojo altijd mooie woorden hebben, maar als puntje bij paaltje komt, gewoon hier niks aan doen. Met name die laatste staat al jaren bekend als de grote egoïstische bullebak onder de organisatoren. Puur omdat ze het kunnen.

Eigenlijk zouden muzikanten zélf hier eens tegen in opstand moeten komen. Waar zijn die eigenlijk, met hun mooie praatjes over niet downloaden, wij doen dit voor jullie, muziek is kunst voor iedereen en nog meer bla bla.  Potdomme. Als je het goed wil doen, moet je het zelf doen. Ik ga mijn gitaar maar weer eens van stal halen.




blog comments powered by Disqus

peer : peer

Ik ga niet vaak meer naar concerten. Alleen festivals. Maar Dolly Parton wilde ik toch wel graag zien. 60 tot 80 euro per kaartje. Dat wil je niet omrekenen in guldens. Helaas was het uitverkocht. En je wilt niet weten wat de doorverkoopsites vroegen. Dag Dolly: I will always love you, maar niet van dichtbij.

(URL) - 06-12-’06 21:41
Chantal : Chantal

ik heb er ook een negatieve ervaring mee gehad, aangaande het boeken van kaarten voor rolstoelgebruikers….. slechte organisatie.

(E-mail ) (URL) - 07-12-’06 13:22
Eveline : Eveline

Arrggg!!!

Vorig jaar hadden mijn ex en ik kaartjes willen kopen voor Bon Jovi. Veld, eerst vlak, dus mooi helemaal vooraan. Dachten we. Door de drukte werden we niet direct van de Rabobank site terug naar Ticketservice gestuurd, en dus vonden ze daar dat we, ondanks dat het bedrag inmiddels was afgeschreven, we geen recht hadden op kaartjes….. uiteindelijk hebben we ons geld terug gekregen en hebben we nieuwe veldkaarten gekocht, maar dus mooi niet meer in ‘t eerst vak.
Ik zeg: dood aan Ticketservice!

(URL) - 08-12-’06 02:19