Kerstbal
Zeg... Nou meld ik dus gisteren netjes dat ik vrije tijd moet inplannen he. Dat betekent dus niet dat dan maar gewoon mijn agenda vol geduwd moet worden! Het is nog steeds wel mijn keuze natuurlijk om overal heen te gaan. Zeg nou zelf, op donderdag kerstontbijt, op vrijdag twee kerstborrels, op zaterdag een kerstontbijt en een borrel, op zondag de fakkeloptocht en de dagen daarna was er iets met rode wijn, kaarsen en een miniatuur dierentuin in de huiskamer.
Shibby! 
Ik zei vandaag nog dat ik nog helemaal geen kerstgevoel had, terwijl het nog maar een paar daagjes was. Dat komt waarschijnlijk omdat dit het eerste jaar is, waar ik niets meekrijg van de radio. Op m'n werk is geen radio. Geen idee of dat toeval is of bewust trouwens, maar d'r staat geen radio. Aan de ene kant is het wel prettig natuurlijk zonder afleiding, maar het is soms ook wel erg stil. Geen enkel kerstliedje gehoord, behalve even snel "Ik ben een Kerstbal" van Bert en Ernie via een mobieltje. Yeah.
En als je daar geen kerstgevoel van krijgt, spreek je waarschijnlijk geen Nederlands of ben je de schok van een beroving door door een chinees met een zware monobrauw en een punthoofd nog niet te boven gekomen. Zou Bert een chinees zijn?
Ha! Ik kom echt alweer in de kerstsfeer! De maffe gedachten stromen alweer, dat worden weer leuke gesprekken met kerst! Die driehoekige tafel van enkele dagen terug, zal ook wel weer ter... ehm... tafel komen. Misschien wel eerder, tijdens die fakkeltocht op kerstavond. Precies een jaar geleden op kerstavond, wat een toeval, liep ik ook mee. Geen Bert gezien toen trouwens. Dat is wel zo verstandig, voor je het weet staat je wenkbrauw in de hens met al die fakkels om je heen.



