Sep 08

En alweer terug. Ik ben gewoon helemaal vergeten iets op mijn ouwe trouwe weblogje te zetten over de vakantie. Nouja, bij deze dan. Op 23 augustus zijn we vertrokken voor een vakantie in Frankrijk. We zijn naar Doussard geweest, aan het meer van Annecy, niet al te ver onder Geneve ongeveer.

Doussard

Heerlijk gehad! We hebben goed weer gehad en enorme mazzel met de plek van ons huisje. We hadden een zogenaamde mobile home gehuurd, met een veranda. Die staan netjes achter elkaar, maar wij hadden dus de eerste in de rij en keken dus mooi weg richting het weggetje. En dat weggetje liep rechtstreeks naar het water. Roos vond het water maar apart, die had meer vertrouwen in haar bijzonder badje. Een klein zwembadje met als afdakje een octopus. Iets minder voor mama's rug, want ze stuiterde nog alle kanten op.

Kortom, wacht de foto's maar af! Er staan er al een paar op Flickr, maar nog lang niet allemaal. Er zijn er slechts 1200 gemaakt met de reflex. Daarvan hebben we al een selectie gemaakt van een dikke 200, dus wees gerust. Ik ga je niet drie jaar lang elke dag voorzien van een vakantiefoto.


Gebruikte Tags: , ,
blog comments powered by Disqus